Kurumsal

Güzellikte Sınırları Zorluyoruz.

DR. ERKİN ÇEKİÇKIRAN

Doğal Sınırlar Dahilinde Kusursuzu Hedefliyorum

The Best Male Bodybuilder of The Gold Area? – Fitness Volt testosterone cypionate 200mg” bodybuilder pumped for mr universe competition after 10 years preparing

Dr. Erkin Çekiçkıran 1991 yılında İstanbul Üsküdar’da doğmuştur. 2011 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi(İngilizce) bölümüne başladı. 2018 yılında mezun oldu. İntörnlüğünün ve stajlarının çoğunu plastik cerrahide yapan Dr. Erkin’in estetik uygulamalara merakı burada başladı.

Tıp Doktoru olarak mezun olduktan sonra İstanbul’da Eyüp Devlet Hastanesi’nde görev alan ve daha sonraki devlet hizmeti Güneştepe ASM’de baş hekim olan Dr. Erkin Çekiçkıran bu süreçte dolgu, botox, saç ekim, mezoterapi ve medikal estetik uygulamalarıyla ilgili uluslararası geçerli ECVSN sertifikasını aldı. Ulusal ve uluslararası pek çok Medikal Estetik workshopuna ve seminerine katılan Dr. Erkin, Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi’nden tüm eğitimlere katılarak dolgu, botox, PRP, mezoterapi sertifikasını aldı. Rusya’nın en seçkin doktorlarından Rus Tekniği Dudak Dolgusu eğitimleri aldı.

2021 yılında İstanbul’da Türkiye’nin en büyük saç ekim ve estetik merkezlerinden birinde medikal direktör olarak çalıştı. Eşzamanlı olarak 2021 yılında Need Estetik Sağlık Turizm Ticaret Limited Şirketi’ni kurdu ve bu şirkete Sağlık Bakanlığı’ndan Sağlık Turizmi Yetki Belgesi alarak yurtdışından özellikle Avrupa ve Amerika’dan saç ekim ve estetik, plastik cerrahi hastalarını Türkiye’ye getirmek ve süreçlerini yönetmek üzere yoğun çalışmalara başladı.
2022 yılında özel cerrahi tıp merkezi ve hastanelerde estetik ve saç ekim hastalarının tanı tedavi ve takiplerini yapmaya devam etti.
2023 yılı mayıs ayından itibaren kendi özel muayenehanesini kuran Dr. Erkin burada medikal estetik ve saç ekimi alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Saç ekimi ve medikal estetik uygulamalarında yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.Doğru Yaklaşım

Sorununuza ve ihtiyacınıza yönelik doğru çözümü birlikte belirliyoruz.Sertifikalı Uygulama

Yeni eğitimlere katılarak kendimi her gün geliştiriyorum.Mutlu Danışanlar

Her danışanımızın sonuçtan memnun olmasını amaçlıyorum.

Sertifikalarım

Titizliğimi her adımda yansıtarak kusursuz sonuçları hedefliyorum. Her bireyin güzelliği kendine özgüdür ve bu benzersizliği yansıtmak için çalışıyorum.

ECVSN Hair Transplant

ECVSN Filler Botox

Türsab Enformasyon Memurluğu

Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Mezoterapi-PRP

Amerikan Kültür Derneği C1 İngilizce

Tıp Fakültesi Diploması

Güzelliğinizi Yeniden Tanımlıyoruz

Sunduğumuz tüm uygulamalar Dr. Erkin Çekiçkıran ile birlikte ve steril ortamlarda gerçekleştirilir.


İletişim

0
+
Yıllık Tecrübe